MİTAŞ KOMPOZİT Fabrikasına Kuş Ağı Uygulama İşlemi

Kuş ağı alanında çalışmalar sürdürerek öne çıkan markamız Kovmatik, Mitaş Kompozit fabrikasına uygulama işlemi gerçekleştirdi!

 

Kovmatik Kuş Kovucu Sistemleri adıyla yürüttüğümüz projelerimizden biri olan Ankara ASO2 Organize Sanayi bölgesinde yer alan MİTAŞ Şirketler grubunun Kompozit imalatı fabrikasındaki tavan altı en etkin malzememiz olan file uygulamamızı başlatmış bulunuyoruz. Toplamda 5700 metrekare olan alanda, 1500 metrekarelik kısmını uygulamış bulunuyoruz. Bununla beraber yine o etkili çok alıcı malzememiz olan Kuş Teli uygulamamıza da en yakın zamanda başlayacağız. Bu alanda ölçümlerimize göre yaklaşık 200 metre Kuş Teli uygulama yapılması gereken alan bulunmaktadır.

 

Projelerimizden biri olan Ankara MİTAŞ projesi bittiğinde etkin ve sonuç alıcı uygulamalarımız olan toplamda 5700 metrekare alana File uygulanmış ve 200 metre Kuş Teli uygulanmış olacaktır. MİTAŞ Şirketler Grubu, Kuş Kovucu Sistem Uygulamasında bizi tercih ettiği için Kovmatik Kuş Kovucu Sistemleri ailesi olarak teşekkür ederiz.

 

Uygulama Örneklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.