Kurtköy Teknopark İşletmesine Kuş Ağı Uygulaması!

Ar-Ge çalışmalarını üstlenen ve yazılımsal geliştirmeler yapan Kurtköy Teknopark’ın kuş ağı uygulaması çalışmaları Kovmatik’e emanet edildi!

 

İstanbul Kurtköy’de bulunan Teknopark, modern hizmet binasıyla ulusal ve uluslararası firmalarla işbirliği yaparak başarılı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

 

Kısım kısım yeni hizmete alınan binada son zamanlarda kuşlara ilişkin sorunlar yaşanıyordu. Bina balkonları, klima üniteleri, çatılar ve iklimlendirme merkezlerine kuşların yuva yapması binada ciddi sorunlar oluşturmuştu. Kovmatik; kuş ağı uygulaması (kuş filesi uygulaması) ile belirtilen alanlarda işlemler gerçekleştirerek kuşlara zarar vermeden kuşları koruma altına aldı.

 

 

Teknopark binasında; çatılar, balkonlar ve kuşların konabilecekleri alanlar kuş kovucu uygulamalar ve kuş ağı uygulamaları ile güvercin, martılardan kurtuldu. 10 katlık işletme içerisinde yer alan tüm bölümlere kuş ağı uygulaması ve kuşlarla mücadelede kapsamında uzman ekipler tarafından dünya standartlarında hizmet sağlandı. Ayrıca Kovmatik ekibi uygulama sonrası rutin kontroller de yaparak Teknopark binasına uygulanan hizmete ilişkin memnuniyetleri sağladı.

 

Kovmatik; geniş faaliyet alanı, kuş ağı uygulaması, kuş filesi uygulaması, kuş kovucu sistemleriyle uzman ekibin hizmetiyle profesyonel çözümler sunuyor…

 


Kuş filesi uygulaması alanına ait fotoğraflarımızı incelemek için tıklayın

Kuş filesi uygulaması alanına ait videolarımızı incelemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.